czwartek, 31 marca 2016

#9 2016

Post za postem, mam spore braki w pokazywaniu Wam sesji, a kwiecień szykuje się bardzo pracowity. Dzisiaj pokaże Wam ujęcia z sesji w przepięknym miejscu. Mieszkam w Katowicach od kilku miesięcy i nie znam jeszcze dobrze tego miasta, co sprawia mi trudność w szukaniu ciekawych miejsc na sesje. Aż wstyd się przyznać, ale nie wiedziałam że istnieje taka piękna dzielnica jak Nikiszowiec. Dowiedziałam się tego od Karoliny. Początkowo pisząc do mnie zaproponowała inny klimat zdjęć, jednak w trakcie rozmowy w efekcie końcowym jest zupełnie coś innego. Karolina to wspaniała modelka. Rzadko kiedy przychodzę na sesje gdzie modelka sama się stylizuje, czesze i maluje, taka osoba to skarb! Szczerze powiedziawszy aż dziwnie się czułam, że "tylko przyszłam i porobiłam zdjęcia". Chyba przywykłam do szukania stylizacji, miejsca sesji, wizażystki itd. Powiem, że to była dla mnie miła odmiana. :)model: Lady Ophelia

9 komentarzy:

 1. Nikiszowiec mi się marzy, chyba tez kiedyś odwiedzę to miejsce! :)

  Też dzisiaj miałam okazję współpracować z tak zaangażowaną modelką. uczucie nie do opisania! Dobrze wiem o czym mowisz, mam dość przygotowywania sesji od A do Z!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Ja już kilka razy miałam takie modelki, skarby! :D
   Zapraszam na Nikiszowiec, zawsze można coś razem :>

   Usuń
 2. klimat sesji - przekozacki!
  i modelka cudowna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za piękne klimatyczne zdjecia, stylizacja wręcz przenosi w przeszłosć <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż wstyd przyznać mi się, że mieszkam od Katowic pare km. a na Nikiszowcu byłam tylko dwa razy! To przepiękne miejsce na zdjecia właśnie w stylu retro :)

  OdpowiedzUsuń