niedziela, 21 lutego 2016

#4 2016

Kolejna współpraca z Pauliną. Kolejne perełki w moim portfolio dzięki Paulinie. Po samej częstotliwości Naszej współpracy widać, że dogadujemy się bardzo dobrze. W styczniu/lutym miałam pierwszą sesje na studiach, całe szczęście nie było tak źle jak wszyscy opowiadają szybko zdałam wszystkie egzaminy i mogłam wykorzystać czas wolny właśnie na sesje. Po raz kolejny pracowałam u siebie na wsi. Nie martwcie się o Pauline, podczas sesji pogoda Nam dopisała, było ponad 13 stopni. ;) Pierwszy raz miałam okazje pracować z Agatą, nie sądziłam że zgodzi się na współpracę, bo je portfolio jest na wysokim poziomie, ale całe szczęście zgodziła się i wykonała piękny makijaż podkreślający piękne duże oczy modelki. Dzięki dziewczyny za współpracę. <312 komentarzy:

 1. Co za niesamowita modelka... Uwielbiam!

  PS. Niedawno udało mi się (nareszcie!) opublikować pierwsze posty na nowym blogu. Jakbyś miała ochotę poczytać o psychologii fotografii to zapraszam: http://psychologiafotografii.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta suknia wpasowała się idealnie w urodę modelki! Kurcze, stworzyłyście naprawdę kawał dobrej roboty, zdjęcia są niesamowite. :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsze i ostatnie moje ulubione :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia!<3
  Świetna robota dziewczyny!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna sesja, piękne kolory <3

  OdpowiedzUsuń