środa, 30 grudnia 2015

Rok 2015

Uf kiedy to minęło! Mój drugi fotograficzny rok się kończy. Nie spodziewałam się, że tyle się nauczę.. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale czuje że coraz lepiej mi idzie, a to dzięki osobom z którymi pracuje. Kolejny szalony rok, jeszcze więcej udanych współprac, dziesiątki poznanych wspaniałych osób i kilka publikacji. Kochane gdyby nie Wy to nie byłoby mojego portfolio.
W tym roku nie ze wszystkich sesji jestem zadowolona, bo wiem że mogły wypaść lepiej. Dlatego w przyszłym roku nie idę na ilość a na jakość! Chciałabym również robić więcej sesji aparatami analogowymi, w których postawię na naturalność, kobiecość i sensualność. Mam już swoje sprawdzone modelki, z którymi wiem że mogę stworzyć piękne prace. Sesje na 2016 już zaplanowane. Oby wyszły tak jak ma wyjść. W podsumowaniu pokażę Wam moje perełki, zdjęcia z których jestem najbardziej dumna. A Wy macie swoje typy? :)


Wszystkim modelkom, wizażystkom, projektantom oraz osobą które mnie wspierają:

D Z I Ę K U J Ę


8 komentarzy:

 1. te sesje sa cudowne:)

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie to już jesteś najlepsza! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hohooho do najlepszych to jest duuuuuuużo mi brakuje, ale dziękuję :)

   Usuń
 3. ja znów powtórzę - patrząc na Twoje zdjęcia popadam w kompleksy. :( ale życzę jak najlepszego światła, niebolących oczu przy obróbce i samych najlepszych projektów!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :O Nie ma co popadać w kompleksy! :O
   Dziękuję i wzajemnie :)

   Usuń