wtorek, 13 października 2015

Wyprawa do Szczecina- Vilmarouge

Są takie modelki, dla których przejedzie się pól Polski..  Monika jest jedną z nich. Obserwowałam ją już od dawna, zawsze zachwycałam się jej uroda, dopracowanymi stylizacjami oraz stylem i umiejętnościami pozowania. Początkowo planowałyśmy się spotkać "w połowie drogi" czyli w Poznaniu. Jednak stwierdziłyśmy, ze to zły pomysł bo żadna z nas nie zna tego miasta.. Postanowiłam więc wybrać się do Szczecina. Monika była na tyle kochana ze przenocowała mnie, kupiła mi pizze i zrobiła śniadanie! <3 Pierwszą sesję zrobiłyśmy jeszcze w dniu mojego przyjazdu. Postanowiłam ponownie wykorzystać przepiękną suknię od Ana Louise(sukienki były również w poście tutaj), w której Monika wyglądała trochę bajkowo, ale i z klasą.  
Drugą stylizację fotografowałyśmy następnego dnia już od wczesnych godzin porannych najpierw na Wałach Chrobrego, a następnie w restauracji(do której wstęp załatwiła oczywiście Monika!). Sukienka, którą można podziwiać w drugiej stylizacji pochodzi aż z Wiednia, Powiem Wam, że zdjęcia nie oddają nawet w 50% jej uroku na żywo. 
Chyba miałam dzisiaj wenę do pisania, bo nie często piszę aż tak długie notki ;) Podobają się Wam tak szczegółowo opisane sesje?


dress 1: Ana Louise
dress 2: Wiener Kreation


Backstage
10 komentarzy:

 1. cudowne sa te zdjecia!:

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Na prawdę jest przepiękna i cudne kadry! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna ta sesja a modelka przepiękna! <3

  http://optimisticphotographer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna sesja, modelka ma niesamowitą urodę :) I te suknie.. Mmmm <3

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne zdjęcia, szczególnie te w restauracji mają cudowny klimat! i propsy dla modelki, chwali się takie co naprawdę dają coś od siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam te sesje! z resztą jak każdą Twoją :D

  OdpowiedzUsuń