czwartek, 9 kwietnia 2015

Queen- Magda P.

Ah co to była za sesja! Jednak może zacznę od początku.Madzia marzyła mi się już od dawna.. Podziwiałam ją przeważnie na zdjęcia u Pauliny Cichosz. Niewiele jest już naturalnych, piegowatych rudych modelek, dlatego ten rodzaj urody uważam za bardzo oryginalny i niezwykły! Termin spotkania miałyśmy umówiony od ponad miesiąca. Oczywiście z moim szczęściem pogoda trafiła się nam..."cudowna". Mimo to wybrałyśmy się z wizażystką do Kuźni Raciborskiej. Jadąc pociągiem byłam przerażona deszczem. Gdy dojechałyśmy-padało, modelka była malowana-padało i nagle przestało cud!  Udało się nam zrealizować prawie całą sesje, w trakcie przeszkodził nam na moment deszcz i grad, ale dałyśmy radę! Dziękuję Madzi za taką wytrzymałość na nie łatwe warunki atmosferyczne.. Za fryzurę dziękuje zdolnej młodziutkiej Karolinie. :) Jak może cześć z Was zauważyła, do sesji została użyta kolejna korona, stworzona przez Dorotę. Mamy zamiar zrobić w ten sposób większy projekt, różne pomysły na sesje, z łączącym je elementem-koroną. Co myślicie o Tym pomyśle?

mod: Magda P.   KLIK
make-up and crown: Dorota S.  KLIK
hair: HairStyleParadise   KLIK

9 komentarzy:

 1. Z tymi koronami pewnie wyjdzie super! Sesja bardzo mi się podoba! Twoje zdjęcia są dla mnie wzorem :)!

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zobaczyłam tą sesję to mnie trochę zatkało, bo zobaczyłam 3 motywy, które chciałam dawno zrealizować, a teraz jeszcze mnie ktoś osądzi o plagiat :)
  Przepiękne zdjęcia, klimat, modelka, zakochałam się! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piekne

  www.iknowtheuk.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne! Ta suknia, cała kreacja - mistrzostwo! Po prostu się zakochałam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham absolutnie każdą sesję, w której pozuje ta niesamowita dziewczyna! Mam czasem wrażenie, że wystarczy po prostu jej twarz i zdjęcie jest udane ♥ kocham te kolory i klimat! Trzecie zdjęcie od dołu jest moim faworytem, po prostu zabija... jest perfekcyjne! Z całego serca życzę wam jak najwięcej takich wspaniałych sesji, bo aż humor się poprawia, kiedy ogląda się takie cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Te zdjęcia są cudowne a modelka, po prostu nie można oderwać od niej wzorku, ma cudowne piegi i ten ognisty rudy kolor, cudownie to wszystko wyszło!
  leciak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz mój pełen zachwyt! Zdjęcia są tego rodzaju, że nie jestem w stanie nic więcej sensownego napisać, bo wole się w nie dalej wgapiać!

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne! Świetna sesja! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Twoje zdjęcia są absolutnie niezwykłe, piękna modelka i ciekawy pomysł o którym pisałas na końcu - jestem za! ;) Uczesanie bardzo ładne i sukienka też. Wszystko mi się podoba !
  Zapraszam do mnie, już kiedyś komentowałaś, zależy mi na Twojej opinii co do ostatniego wpisu ze zdjęciami :)
  Pozdrawiam, foto-art-natalia.blogujaca.pl

  OdpowiedzUsuń